VYTVOŘENÍ A SPRÁVA VÝZKUMU

ŽÁDNÁ OMEZENÍ

V Kvalikvantu máte k dispozici zdarma mnoho typů otázek a hned několik vzorových dotazníků, které můžete v případě potřeby jednoduše zkopírovat. Počet dotazníků ani respondentů není nijak omezen.

NESPOČET FUNKCÍ

Jak vytvořit jednoduchý dotazník se můžete podívat zde. Při vytváření dotazníků ale můžete využívat bloky, rotace, filtry a různá pravidla pro zobrazení otázek. V průběhu nebo na konci dotazníku můžete respondenty přesměrovat na libovolnou stránku. U otázek lze také nastavovat kvóty. Můžete tak např. určit, kolik respondentů z celkového počtu má být mužského a kolik ženského pohlaví atp.

Mějte nad respondenty kontrolu a nastavte si hlídání vyplňování dotazníku – předejdete tak opakovanému vyplnění dotazníku stejnou osobou. Kontrolovat můžete email, cookies i IP adresu.

ANALÝZA DAT SYSTÉMEM

Zadání dotazníku lze po jeho vytvoření převést do Wordu, sesbíraná data pak můžete exportovat do Excelu či SPSS. Nechcete nebo neumíte data sami analyzovat? Využijte systémem vytvořené grafy a tabulky, a to i pro třídění druhého stupně.

VLASTNÍ DESIGN

Nelíbí se Vám defaultní nastavení vzhledu dotazníků? Změňte ho k obrazu svému! Vyberte si barvu, vložte vlastní logo atd.

PROPOJENÍ S PANELEM RESPONDENTŮ

Nemáte vlastní respondenty? Využití našeho panelu respondentů je záruka reprezentativnosti výzkumu. Cenu výzkumu s respondenty si orientačně zjistíte v naší kalkulačce. Přesnou cenu dle Vašich požadavků Vám spočítáme do následujícího pracovního dne.

POMOC SE SESTAVENÍM VÝZKUMU

Některé výzkumy vyžadují složitější řešení. Nebo jen prostě nemáte čas si výzkum udělat sami. Rádi Vám s čímkoliv pomůžeme a domluvíme se na individuálním řešení a jeho ceně.Tým výzkumníků a programátorů naší agentury Perfect Crowd zvládne i ty nejsložitější projekty. Pro zaslání požadavku nás kontaktujte zde.

PROFESIONÁLNÍ PODPORA

Nevíte si s něčím rady? Zákaznická podpora je Vám k dispozici zdarma každý den na emailu kontakt@kvalikvant.cz.

REGISTRUJTE SE ZDARMA ZDE.