igor

Průvodce a pomoc


Tagy a témata

 • analyza dat
 • rozeslani dotazniku
 • seznámení
 • vytvoreni dotazniku

Články

Co vše Kvalikvant umí?

KVALIKVANT - komplexní online nástroj pro výzkum trhu, pomocí něhož můžete tvořit vlastní dotazníky, sbírat data na panelu respondentů či nacházet kreativní nápady. Prezentace níže představuje tyto tři základní funkce Kvalikvantu na 20 slidech.

Jak vytvořit vlastní dotazník

Stačí 3 jednoduché kroky

 1. VYTVOŘENÍ DOTAZNÍKU
  Po přihlášení si můžete snadno vytvořit vlastní dotazník, nebo si vybrat z naší knihovny typizovaných dotazníků, které jsme pro Vás vytvořili na základě naší dlouhodobé zkušenosti v oboru. Při sestavování vlastního dotazníku můžete vybírat z desítky různých typů otázek a množství funkcionalit - měnit náhodně pořadí otázek i možnosti odpovědí, vytvářet bloky, větvení a mnoha dalších.

 2. ROZESLÁNÍ DOTAZNÍKU
  po sestavení dotazníku Vám systém vygeneruje link, který buď rozešlete svým vlastním respondentům, nebo využijete možnosti sběru dat prostřednicvím našeho panelu - zajistíme pro Váš výzkum respondenty, jaké potřebujete - buď reprezentativní vzorek, nebo specifickou cílovou skupinu

 3. ANALÝZA DAT
  Díky automatické analýze kvantitativních dat budete mít výsledky v přehledné formě k dispozici obratem po sesbírání dat. Zároveň získáte soubor s exportovanými daty - v pdf, excelu, csv nebo SPSS.